Християнство

Отець Георгій Коваленко — Православна Церква України

З о. Георгієм спілкувалися про сучасне формування традицій, про теперішнє і майбутнє українського православ’я, про церкву як громаду, а не будівлю, про християнські цінності в контексті потреби захисту від агресії, про відкрите православ’я і власний шлях до віри, про те, що є найважливішим дарунком на Різдво, і про багато іншого.

Дивитись »

Отець Сергій Кіппа — Римо-Католицька Церква в Україні

22 грудня ми поспілкувалися з о. Сергієм про Різдво та його шлях до віри, про повсякдення й чудеса, про єдність християн у розмаїтті, про традиції католицизму та православ’я. Важливо насамперед те, що відчуваєш на Різдво, а не те, у яку дату святкуєш, ‒ пояснює отець Сергій.

Дивитись »

Будь ласка, візьміть до уваги, що розповіді, представлені на просвітницькому майданчику Державної служби України з етнополітики та свободи совісті (ДЕСС) «Розкажи про свою віру», представляють особисті погляди запрошених гостей, а не позицію ДЕСС; погляди учасників зустрічей не обов’язково збігаються з позицією ДЕСС і ДЕСС не несе відповідальності за достовірність наведених гостями фактів. Зустрічі «Розкажи про свою віру» створені для того, щоб допомогти нам повніше зрозуміти віру іншого, дізнатися більше про різні релігійні традиції, присутні в Україні. Творімо разом суспільство порозуміння!